¾ roku za námi

Je tomu možná s podivem, ale je tomu dnes přesně ¾ roku co se stravujeme dle zásad primalu, protože si občas dáváme nějaký ten mléčný produkt. Ačkoliv je tento blog zaměřený na paleo a primal, většina bude vždy věnována paleo, které zabírá více času. Mléko – ačkoliv je jasné, že nemá až tak pozitivní vlivy na lidský organismus, rozhodli jsme se ho jednou za čas ze zvědavosti umístit do našeho jídelníčku. Na moje tělo má také špatný vliv. Po měsících, kdy jsme nejedli žádné mléčné produkty, návrat k nim byl mírně zklamávající. Nejen, že se mi opět objevilo akné, ale úroveň plynatosti vyletěla do raketových výšin – avšak ne ve všech případech. Pokud Vám tedy nedělá žádný problém, nevidím důvod proč si ho nezařadit do stravy avšak také dbejte na to, že ne každý výrobek je stejně vhodný. Záleží jak byl připraven.. Váhu máme zhruba stále stejnou, zdravotní problémy také ne, takže vše je stabilní ke spokojenosti všech zúčastněných.

Co se stalo na blogu za poslední čas? Snažil jsem se dodělat poslední úpravy ve starých příspěvcích, přidal jsem nějaké ty vychytávky, však jste si určitě všimli, že? Průměrný počet prohlédnutí za den je okolo 400 a při asi 120 návštěvnících. Takže velmi bych Vám chtěl poděkovat za to, že mi píšete, že se Vám recepty líbí a nebojte se více diskutovat! Co se týče všech statistik, postupně to roste což je od Vás hezké, rekordní návštěvnost je 868 s více než 300 návštěvníky. Krásou onoho rekordního dne bylo to, že se jednalo i o můj narozeninový den. Takže máte tady přístupných více než 250 receptů, více než třetina jsou jen mé vlastní výtvory a dokonce jeden recept jsem publikoval v angličtině. Dále pak spolupracuji s Michalem Turnou na rozvoji Grasa.cz, občasným přispíváním články. (Ano, dnes již můžu mluvit o množném čísle) Také se snažím propagovat milý a hezký koncept Paleo Obchodu u Človíčka.

Takže popřeji si hodně zdaru do dalšího běhu času a snad Vás budu dále jen překvapovat a těšit svou tvorbou, novými recepty, radami a mými zkušenostmi, které tady občas sdílím. Jinak v současné době soustavně pracuji souběžně na dalším projektu, který se pokud se vše podaří povede rozjet současně s první regulérním výročím mého blogu a mé cesty za zdravým tělem a jídlem. Mějte se krásně a neváhejte mě kontaktovat!

3 thoughts on “¾ roku za námi

  1. Dobrý den, poslední dobou jsem také zařadila více mléka a více sacharidů v podobě vloček, ale asi mě to také nedělá dobře, také trpím plynatostí, myslíte ,že je to z toho mléka? Nebo to způsobují i jiné sacharidy?

    • Dobrý den,
      zjistíte jedině tak že něco vyloučíte na 21 dní … já si myslím, že to může být obojím. Vločky mohou také nadýmat, ale určitě ne tak jako mléko.
      Metla

  2. Takže já Vám gratuluji. Na grasa.cz jsem se dívala zrovna včera a přidala pár komentářů. Jím primal zhruba 2 a půl měsíce a jsem spokojená. Zároveň jsem šťastná za každý nový web který se o tomto stravování v českém jazyce objeví. Díky a mnoho dalších úžasných nápadů na další skvělé recepty.

Leave a Reply

Your email address will not be published.